Recenzie Wishmaker

Napísali o nás naši klienti

Investor Samuel
V P2P investovaní som bol nováčik. Ale po profesionálnom prístupe a pomoci som rád že som si vybral práve Wishmaker.
Investor Peter
Oproti ostatným P2P platformám vedia kto je dôveryhodný a kto nie. Oceňujem diverzifikáciu poskytnutej investície. Odporúčam
Investor Andrej
Na wishmakerovi sa mi páči možnosť atraktívneho zhodnotenia pri relatívne malom riziku. Každý mesiac vidím, koľko som zarobil a investujem aj preto, že majú garančný fond. To mi vykryje eventuálnu stratu v prípade nesplácania pôžičky. Zatiaľ som spokojný s výnosmi, ktoré každý mesiac reinvestujem, keďže zhodnotenie je ďaleko vyššie ako na každom inom bankovom produkte.
Dlžník Daniel
Výhodou je, že som si mohol požičať na preklenutie obdobia, ktoré mi spôsobil výpadok príjmu a následne som pôžičku aj úspešne splatil. V banke som nepochodil, keďže som podnikateľ a nechcel som založiť kvôli pár stovkám eur nehnuteľnosť. Som určite spokojný s rýchlosťou poskytnutia pôžičky aj splátkami a úrokom.
Dlžníčka Monika
Bezproblémový a ochotný prístup, jednoduché a rýchle vybavenie pôžičky.
Investor Tomáš
Investujem na rôznych trhoch a Wishmaker bol pre mňa okamžite veľmi zaujímavý. Výnos 8% ročne mi zaisťuje že moje peniaze nestoja a nestrácajú na hodnote. Odporúčam vyskúšať túto P2P platformu všetkým investorom.